kapitola 16

6. března 2011 v 19:08 | Chloé |  Strážci času- Probuzená temnota
Protože už je mi docela blbí Vás furt prosit o tu jednu a tu samou věc, psaní komentářů, tak už to dělat nebudu a nechám to pouze na Vašem uvážení
A je tu ještě jedna věc pro B.B.Q- popravdě jsem nikdy neplánovala psát z pohledu Arkariana, ale nakonec jsem se k tomu dokopala a Ty máš na tom obrovské zásluhy! Chtěla bych Ti poděkovat, protože se mi právě z jeho pohledu píše snad nejlépe ze všech Děkuju!


Arkarian

Dnes je pro Rose velký den. Dnes se totiž setká s Tribunálem a Dartemisem. Naštěstí už vím, že se vedle nás necítí příjemně a tak jsem se neučil všechny své schopnosti skrývat za jistou bariérou a budu na Rose působit třeba jako Ethan, Isabela nebo Dillon. Prostě jako normální člověk.
Čekám na Matta a Rose před horou, ale dávám si pozor, aby mě nikdo neviděl.
Je kolem čtvrté a mráz je ještě štiplavější, než ráno. Zalézá vám až do morku kostí a vše ostatní působí nedůvěřivě.
Nevím, co mám od dnešního zasedání čekat. Ani nevím, jako dlouho potrvá, nebo co se tam bude dít.
Zpoza velkého balvanu vylézá Rose.
"Ahoj," zdraví mě a hned si všímá změny ohledně mých schopností. A taky z ní cítím, jako moc je nervózní.
"Ahoj. Kde je Matt?" Při vyslovení jeho jména si Rose pohrdavě odfrkává a od pusy jí jde veliký obláček sraženého vzduchu.
Je tak nervózní, že mi své myšlenky doslova nabízí.
Hned se tedy dozvídám o hádce, které se Rose účastnila a popravdě se nestačím divit. Ano, Rose má bojovnou povahu. Umí být pěkně drzá, ale i milá a hodná. To, že si takhle s Mattem vjeli do vlasů mě dost překvapuje. A nejde jen o Rose. Matt by se měl v její přítomnosti naučit ovládat. Jednou určitě bude vládnout po boku svého otce, nebo úplně převezme jeho postavení a vůdce by na své bojovníky řvát neměl. V jednou mu ale rozumím. Má strach o Neriah, ale ten máme všichni.
"Třeba nepřijde," doufá.
"On tam být musí, Rose."
"Škoda. Hele... ty si něco udělal se svými schopnostmi?"
"Ano. Vím, že je pro tebe nepříjemné být ve společnosti někoho, kdo má v sobě dobrou magii a tak jsem to zablokoval, aby ze mně volně neunikala." Rose vypadá dojatě.
"Teda," odvrací se ode mně. "Děkuju."
"Není vůbec za co. Vím, jaké to je, být jiný. A kdyby si něco potřebovala, třeba si jen promluvit, tak jsem ti plně k dispozici. Stačí přijít sem." Dívá se na mně s vytřeštěnýma očima a já vidím, jak se jí v nicg hromadí slzy štěstí. Ty ale zahání rychlým mrkáním.
Je moc hodný. Strašně jsem se v něm zmýlila. Její myšlenky mě moc těší.
Nevím proč, ale dost mi záleží na tom, abysme byli přátelé.
"Slyšel si to?"
"Ano," potvrzuji a rozhlížím se kolem. Opravdu jsem něco slyšel. Nedalo se to přeslechnout. Půda je krutými mrazy úplně promrzlá a když po ní někdo jde, je to jako byste šli po štěrku. "Kdo je tam?"
"Klid," ozývá se známý hlas a Rose si ulevuje hlubokým vzdechem.
"Dillone, co tady děláš?" Rose náhle celá září. Z jejích myšlenek je mi jasné, že je Dillonůc příchod překvapením, stejně jako pro mně.
"Jdu s vámi," říká odhodlaným hlasem.
"Dillone, ty..."
"Tam nesmíš, já vím. ale nesmím se účastit zasedání. Nemůžou mi zakázat jít s vámi do Athén."
"Vlastně ti to zakázat můžou, ale nic o tom něříkali."
"Takže mě vezmete s sebou?"
"Myslím, že to nebude vadit."
"Skvělé!" Rose se hned uklidňuje, když ví, že nás Dillon bude doprovázet.
"A jak se ti vůbec daří?" zajímám se.
"Isabela mě vyléčila, takže to docela ujde." Při vyslovení Isabelina jména mi srdce poskakuje radostí. Poslední dobou sme se moc nevuděli. Má toho ve škole moc, ale o víkendu mám v plánu strávit s ní celé dva dny.
"Rose, nemáš se čeho bát," povzbudivě se na ní usmívám, protože z ní zase cítím obavy.
"To mi říkají všichni, ale stejně budu nervózní," usmívá se.
"Já byl taky," pomáhá mi Dillon. "A byli jsme všichni. Snad kromě Ethana, protože jemu bylo pět let, když se poprvé setkal s Tribunálem. ani pořádně nevěděl, o co jde."
"Dillon má pravdu. Jen lhář by tvrdil, že nebyl nervózní."
"Ste moc hodní," obdařuje nejdřív mě vděčným úsměvem, pak Dillona. Ten ji chytá za ruku a dlouze se jí dívá do očí. V tu chvíli radši přestávám číst myšlenky. Ano. Tihle dva jsou rozhodně spřízněné duše.
"Čau, omlouvám se, že jdu pozdě." Matt se zhotňuje přímo před námi a ani si nevšiml, že by tu Rose nebo Dillon vůbec byli. "Co tady děláš." Konečně si všímá.
"Jdu s vámi."
"Ale..."
"Nepůjdu na zasedání."
"Aha," mračí se Matt. "Můžeme?" Rose opět znervózňuje. Také si všímám, že jamile se tu Matt objevil, hlídá si Rose myšlenky o něco víc.
Rose křečovitě tiskne Dillonovi ruku a Matt nás všechny přemišťuje.
Objevujeme se v prázdné zahradě u nádvoří před palácem. Velká bílá fontána je plná křišťálově čisté vody, kterou pjí dva majestátní pávi. Sedím na ručně vyřezávané bílé lavičce, kterou přikrývá stín stromu, z jehož koruny se line zpěv mnoha druhů ptáků.
První, co mě uhodilo do očí, jako by mi dal někdo pěstí, je barva tuniky, kterou má na sobě Rose. Dillonova je bílá, má je dnes zlatá, což je pro mně docela překvapením. Mattova je stejně zlatá, jako má. Ale Rosina tunika je celá černá, jako havraní peří.
Podle toho, jak se Matt ušklíbá je mi jasné, že to právě on stojí za barvou Rosiny tuniky.
Tohle je přehnané! Tuto jasnou a stručnou myšlenku mu posílám s nesouhlasným pohledem.
Přicházím k Rose a prsty se dotýkám kratkého rukávu její tuniky. Barva se hned mění na jasně bílou.
"Páni," vzdychá Rose při pohledu na palác. "Takže já jsem v Athenách. Dvě stě let před naším letopočtem. To je... hustý." Veškerá nervozita se vytrácí za tlustým závěsem obdivu.
"Na prohlídku bude čas jindy," prohlašuje Matt.
Jdeme po nádvoří a sem tam se mihne nějaký člověk. Paprsky slunce, odrážející se od všudepřítomného mramoru způsobuje, že se vše leskne a třpytí. Palác tak působí mnohem monumentálněji.
Uvnitř paláce je příjemný chládek. Stojíme přede dveřmi do známé kruhové místnosti, kde už na nás čeká Dartemis a členové Tribunálu.
"Ty to zvládneš," objímá Dillon Rose a dává jí pusu na čelo.
"Tím si nejsem tak jistá." kroutí hlavou.
"Co se děje?" ptám se. Nemusí odpovídat a já hned vím, co je za problém. V té místnosti čekají ti nejmocnější lidé a energie všech jde cítit přes celý palác. Dokonce jsem jí zaznamenal na nádvoří. A teď Rose stojí před vchodem a neví, jetli utéct hned, nebo až za chvíli.
Matt ji pozoruje docela soucitným výrazem a já jsem si naprosto jistý, že předchozího činu lituje.
"Já... nemůžu tam jít."
"Rose, to bude dobré," snažím se jí dodat odvahu.
"To nejde. Tam mě nedostanete ani párem volů!" S Mattem po sobě střílíme pohledem. Rose jejich energii cítí ještě silněji, než my. Ale Matt ví, co dělat. Vzdychá a zavírá oči. Kolem Rosina těla se tvoří zářivý zlatý obal, který hned ale mizí. Teď tu energii nebude vnímat tak citlivě.
"Lepší?" zajímá se Dillon.
"Jo." Pohled přesouvá k Mattovi a nadechuje se, nejspíše k poděkování. Ale pak si vzpomíná na hádku a nic neříká.
Dveře se otevírají a Rose se zhluboka nadechuje. Matt jde jako první a já Rose povzbuzuji k dalším krokům. Už se chystám také vejít, ale Dillon mě bere za loket a stáčí mě k sobě.
"Arakriane, slib mi, prosím, že nedovolíš, aby jí ublížili." Tato myšlenky by se dala brát dvěma způsoby. Někdo by ji mohl brát jako neuctivou. Jak ho jen mohlo napdanout, že by jí mohli ublížit. Ale já to beru z té druhé strany. Já mu rozumím. A stejně mám pocit, že kdybych mu to neslíbil, tak by vynalezl způsob, jak se na zasedání dostat.
"Slibuji." Dillon vypadá celem spokojeně a pouští mě. Vcházím do sálu a velké kovové dveře se za mnou samy zavírají.
Sedám si na místo, které je určeno pro mně. Rose sedí uprostřed kruhu a zatím se to moc neliší od přijímacího ceremoniálu
Dartemis se objevuje uprostřed členů Tribunálu.
Pohledem sjíždím k Rose. Snaží se zhluboka dýchat, jak jen jí to plíce dovolí.
"Vítejte a děkuji vám všem, že jste dnes přišli," pronáší Dartemis a jeho hlas se nese sálem jako atomový hřib.
Mattova ochrana na Rose už skoro nepůsobí. Nesmrtelný se zhomtńuje před Rose a já doslova cítím, jak lapá po dechu. "Jsem rád, že tě konečně poznávám, má milá. Všichni jsme se tu sešli, abychom zjistili, co má Lathenie s touto dívkou za lubem a přišli na možné řešení už tak dost složitého problému." Dartemiks pomalu přejíždí očima po ostatních v sále a zastavuje se u Matt. "Lathenie nabrala síly a teď je opět ve formě. Před dvěma dny se pokusila předat své nově nabyté schopnosti chlapci jménem Cory Hill..."
"Můžeme ho najít?" přerušuje Rose Dartemise. Vypadá tak strašně bezbraně a nevinně.
"Ten chlapec zemřel."
"Jak to... že já ne?" Prsty zatíná do opěradla tak silně, že má úplně bílé klouby.
"Protože ty jsi už od narození spoutána s podsvětím. Je to díky tvé schopnosti. A pak tomu ještě pomohla smrt ve vaší rodině. Ta ti dodala temnější pohled na svět. Lathenie zuří. Tím, že ten chlapec zemřel, tak se její moc ztratila do prostoru a je opět bezmocná. Ale ona bude pokračovat, dokud nebude mít armádu lidí, kteří zajistí zkázu světa a má sestra nebude muset hnout ani prstem." Dartemis se otáčí na krrále Richarda. "Můj drahý příteli, byl bys tak hodný a odkral nám další záměry mé sestry?"
"Jistě, můj pane." Král Richard si stoupá a v kruhu zaujímá místo Dartemise. "Jak už bylo řečeno, bohyně Chaosu bude dál pokračovat v předávání energie lidem. Dlouho jsem pátral, ale nakonec jsem byl úspěšný. Našel jsem dva lidi, u kterých se Lathenie určitě zastaví. Jedna dívka, jmenuje se Tamyša Nikolajevičová, původem z Ruska, ale žije v Geraldtonu. A druhý je sedmnáctiletý chlapec z Berdunu. Jeho jméno je Sheldon Cupr."
"Děkuji." Mluví opět Dartemis. "Tyto děti bychom měli najít a vše jim důkladně vysvětlit."
"Co máte v plánu, můj pane?" ptá se lady Arabella.
"Jak jsem řekl. Ty to děti bychom měli najít."
"Klidně se toho ujmu," hlásí Matt.
"Ano. Tento úkol připadne na bedra tobě a Rosemarii."
"Cože?!"
"Matthewe, já si přeji, aby jela s tebou!" Dartemis se dívá na Rose. "Pokud s tím ovšem budeš souhlasit." Rose o tom hodně přemýšlí. Dokonce tak moc, že si neuvědumuje, že pouští volně do prostoru obrázky z hádky, ktreé se účastnila ona a Matt.
Je mi jasné, že Matt moc nemusí, ale chce těm lidem pomoct, že to klidně vydrží.
"Mně to nevadí, pane."
"Výborně. Takže ty a Matthew pojedete za Sheldonem." Dartemis se otáčí ke mně. "A chtěl bych, aby si ty, Arkariane a někdo další jel za Tamyšou. Nějaký nápad, kdo by se měl k tobě přiipojit?" Moc rád bych řekl Isabelu, ale zdraví rozum mi poroučí jinak.
"Asi Neriah."
"V tomto případě se shodneme."
"A to nemůže jet Neriah se mnou a Rose s Arkarianem?" Mattovi se s Rose nejspíš nikam nechce.
"Neriah pojede s Arkarianem!" Je mi jasné, že ty dva posílá Dartemis spolu schválně. Je důležité, aby se alespoň vedle sebe snesli a ne hned, aby po sobě štěkali, jakmile se uvidí. "A teď tu je ještě jeden problém. athenie si kdykoli může přijít pro moc, kterou dala Rosemarii. To by zanmenal konec pro nás všechny. Je třeba se postarat, aby si má sestra tu moc vzít nemohla. Musíme najít někoho, kdo by mohl Rosemarii chránit v případě, že se má sestra rozhodne moc si vzít zpět."
"Můj pane, jestli to chápu dobře. Chcete, aby někdo dělal Rose ochránce?" ujišťuje se lady Devine.
"Ano."
"Můžu se zeptat?" ozývá se Rose a všechny oči se upírají na ní. "Tím, že by mě někdo chránil, by musel nasadit život?"
"Otázkou je, jestli by se někdo takový našel."
"Za dveřmi je Dillon," říká Matt a Rose ho provrtává vražedným pohledem.
"Ano. Ten by toho schopen byl. Ale musí to být někdo, kdo dokáže chránit Rose i za cenu vlastního života. I tuhle podmínku by Dillon splňoval, ale co když napadne Rosemarri má sestra a Rosemarie bude doma? Dillon s ní nemůže být každou hodinu dne. To bychom pak ohrozili všechno, co se týká Strážců."
"Chcete někoho z rodiny," šeptá Rose, ale její slova znějí po celém sále jasně a zřetelně.
"Bylo by to nejlepší..."
"Ne," říká rozhodně a znovu nesmrtelného přerušuje.
"Budeš ve velkém nebezpečí," varuje ji lord Penbarin, ve sbaze ji přesvědčit.
"To je mi jedno. Já nechci, aby se někdo z mé rodiny ocitl ve smrtelném nebezpečí."
"Rose," promlouvá Matt. "Jeslti se Lathenie dostane k moci, tak zemřou všichni. Né jenom tvoje rodina, ale všichni! Budeš mít ze sebe skvělí pocit, že kvůli tobě zemřeli všichni lidé?"
"A je to tu zase." Rose vyskakuje na nohy až židle padá na zem. "Tobě se to řekne. Jenomže je to MOJE rodina a já se nechci dívat, jak jeden po druhém umírají!"
"To radši budeš přihlížet smrti celého světa?"
"Zkus si představit, že si na mém místě. Ty by si nechal Isabelu, nebo tvou mámu, aby tě chránili?"
"Ne," kroutí hlavou a Matt musí uznat svou prohru. Ano, Rose ho znovu dostala.
"Radši budu týden s rodinou a vědět, že všichni zemřeme, než žít riky bez ní."
"Rose." Dartemisův hlas působí jako hojivý balzám, jak na ni, tak na Matt. Rose si sedá. "To, že nechceš, aby tě někdo chránil je tvé rozhodnutí a my jej budeme respektovat." Myslel jsem, že je dobré poslat Matt a Rose společně, ale začínám si být čím dál tím míň jistý, že to přinese něco dobrého.
"Mohl byste mi ty schopnosti vzít?"
"Mohl, ale nevím, jaký to na tebe bude mít účinek."
"Prosím, zkuste to."
"Seš si jistá?"
"Ano."
"Dobrá, zkusíme to, ale jakmile řekneš, přestanu." Rose přikyvuje a pevně se chytá opěradla židle. Dartemis natahuje ruce a dlaně nastavuje dlaně směrem k Rose. Ta zavírá oči a začíná se celá třást. Z jejího těla začínají vycházet černé provazce, které směřují do Dartemisových dlaní. Všichni v sále je napjatě pozorují. Rose padá ze židle a její výkřik se nese celým sálem. Po tvářích se jí valí proudy slz. I na takovou dálku cítím její bolest, kterou zbůsobuje braní energie.
Ale nesmrtelný nekončí a dál jí odebírá moc, kterou jí předala Lathenie. A čím víc jí Dartemis vezme, tím více to Rose bolí.
"Dost, přestaňte!" rychle překonávám vzdálenost, která mě dělí od Rose a Dartemise. Přeci jsem Dillonovu něco slíbil. Dartemis opravdu přestává a dívá se na mně zkoumavým pohledem. Já svůj zrak ale stáčím k Rose. "Už je konec." Pomáhám jí zase na nohy. Je celá zesláblá.
"Takže už je to?" zvedá oči k Dartemisovi.
"Nevzal jsem ti ani pětinu moci, kterou v sobě máš. Já nebo kdokoli jiný, krom mé sestry ti tu moc nedokáže vzít, aniž by tě to zabilo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B.B.Q B.B.Q | 6. března 2011 v 19:43 | Reagovat

děkuji,moc se mi to líbí =) jsem moc ráda že ses k tomu nakonec odhodlala =D moc se těším na další =) opravdu mám z téhle kapitoly radost =)

2 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 6. března 2011 v 19:47 | Reagovat

To jsem ráda, že se Ti to líbí :D Já bych řekla, že tohle je zatím nejlepší kapitola :D :-D Nevím, ale z pohledu Arkariana se mi píše nějak samo. Určitě se tam bude objevovat víc :-) :-D

3 B.B.Q B.B.Q | 6. března 2011 v 20:10 | Reagovat

treba jeste dnes? =D V tydnu nebudes mit cas..=/

4 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 6. března 2011 v 20:21 | Reagovat

Na další kapitolu nemám ani promyšlené, z jakého bude pohledu :D Ne, dobře, tohle jo, ale víc ani ťuk :D A já nevím, jak to bude v týdnu. Tréninky mám v pondělí a ve čtvrtek a tak opravdu nevím... Ale je zase fakt, že při pondělní fyzice stíhám docela dost :D Jak víš, že v týdnu nebudu mít čas?

5 B.B.Q B.B.Q | 6. března 2011 v 20:39 | Reagovat

mé oko to vidělo =D tak mi prozraď kdo jí bude vyprávět prosím..
Co nejrychleji piš =D strašně moc se těším na nové kapitoly =)

6 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 6. března 2011 v 20:48 | Reagovat

Eh... bude jí vyprávět... já nevím :D :D :D Rozhoduju se mezi Rose a Mattem... Poraď :D

7 dracidivkadrakakapitan dracidivkadrakakapitan | 6. března 2011 v 21:32 | Reagovat

ahojka! je to úžasný! moc ráda bych byla kdyby byl 4 díl a to tvé vyprávění nemá chybu!! :) To ti říkám z vlastní zkušenosti, ale taky tě chci varovat...toto psaní příběhu se celkem shoduje s porušováním autorských práv a je za to dost nepříjemná suma...

Ale já ten příběh miluju ;) :D

8 rabbit2 rabbit2 | E-mail | Web | 6. března 2011 v 21:50 | Reagovat

Páni, začíná se tam vytvářet pěkný děj :D...Jen tak dál, moc pěkný =)

9 B.B.Q B.B.Q | 7. března 2011 v 3:23 | Reagovat

mmm Matt =D ..oni teď vlastne budou cestovat =D

10 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 7. března 2011 v 17:10 | Reagovat

7: Děkuju :-D Jsem ráda, že čteš :D A taky bych byla ráda, kdby bylo pokračování přímo od Mariane, ale nevadí. Podle mně to není porušování autorský práv... si vem, kdyby se to doopravdy kontrolovalo, tak nemáš v mobilu nebo MP3 žádnou písničku a na DVD žádný film :D Každopádně děkuju za upozornění :D

8: Děkuju :-D Jsem ráda, že se Ti to líbí

9: B.B.Q, promiň ale já se dnes ve škole nudila a začala psát z pohledu Rose, takže Matt bude jindy :D :D :D :-) :-)

11 B.B.Q B.B.Q | 7. března 2011 v 17:37 | Reagovat

mno a kdy bude? :D :D lehce nedockava :D

12 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 7. března 2011 v 18:03 | Reagovat

Nevím :D Do konce týdne by mohla být... dávají nám záhul ve škole, i když je pravda, že jí kvůli tomu příběhu trochu zanedbávám :D Budu se snažit co nejrychleji, jako vždycky, ale raději nic slibovat nebudu :D :-D

13 B.B.Q B.B.Q | 7. března 2011 v 19:19 | Reagovat

perfektnu =D vidis rikala sem ze nebudes mit cas =D

14 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 7. března 2011 v 20:10 | Reagovat

:D Nejseš nějak příbuzná s Isabelou??? Myslím tím jako ty věštitelský schopnosti :D

15 B.B.Q B.B.Q | 7. března 2011 v 20:57 | Reagovat

to nevíš? Patřím mezi Strážce =D ale namíchlo mě že je Arkarian zadanej =D tak si to kompenzuju na tvým blogu =D

16 Chloé =)) Chloé =)) | 8. března 2011 v 14:00 | Reagovat

Ježíši, já zapoměla!!! Včera jsem mluvila s králem Richardem a mám Tě pozdravovat. Jo a prej máš průser :D :D :D :-D  :-D

17 B.B.Q B.B.Q | 8. března 2011 v 14:42 | Reagovat

jaj co sem zas provedla?=O a jen tak mimochodem prej jestli se tu dneska neobjeví nová kapitola,tak už si u něj neškrtneš =D

18 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 8. března 2011 v 16:41 | Reagovat

A sakra! Tak to bude rovnou na vyhození... :D Né, zítra by mohla být. Ve škole už konečně povolujou, tak se budu snažit :D :D :D :D Jo a u kohože si neškrtnu???

19 B.B.Q B.B.Q | 8. března 2011 v 16:58 | Reagovat

u RICHARDA =D ale hlavně Lady Arabela byla naštvaná =D co můžeš udělat dnes,neodkládej na zítřek =D

20 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 8. března 2011 v 17:42 | Reagovat

To je chytré, jenže dneska to stoprocentně mýt nebudu :D Lady Arabela to přežije, stejně jako Richard, nebo kdokoli jiný :D Teda,.... doufám... 8-)

21 B.B.Q B.B.Q | 8. března 2011 v 18:06 | Reagovat

tak a teď sis pohněvala Tribunál =D =D

22 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 8. března 2011 v 18:33 | Reagovat

Nevazí :D :D :D Rukou ukážu sprosté gesto a s nafrněným nosem odráčím, aby byla sranda :D Všichni jsou poslušní, je načase, aby někdo ukázal, kdo je pánem.
"Co si říkala?" Dartemis se zlobí.
"Eh... vy ste zhubl???" :D

23 B.B.Q B.B.Q | 8. března 2011 v 21:49 | Reagovat

a náhle se celá místnost zaplnila mlhou a chladem. Dartemis vstává a přistupuje blíž..
"cože jsi to řekla?!"jeho hlas zní neuvěřitelně zlostně
"uvědom si že hovoříš s králem Richardem!" jeho rozzuřený hlas se pomalu vytrácí a nesmrtrlný se opět vrací na své místo

24 Chloé =)) Chloé =)) | 9. března 2011 v 8:36 | Reagovat

Já jsem ale mluvila na Dartemise, ne na Richarda :D :D :D Ale jinak je to moc hezké :D

25 B.B.Q B.B.Q | 9. března 2011 v 9:11 | Reagovat

eror!=D
tohle je shitlý..=D ok končím =D

26 Chloé =)) Chloé =)) | Web | 9. března 2011 v 15:20 | Reagovat

Tak teď Tě vážně nechápu :D :-D

27 B.B.Q B.B.Q | 9. března 2011 v 15:26 | Reagovat

neřeš =D myšlenkový pochody některejch lidí prostě pochopit nejde =D ale ať se nebavíme o mě..co nová kapitola? Bude dnes?=D

28 Chloé =)) Chloé =)) | E-mail | Web | 9. března 2011 v 16:02 | Reagovat

Holka, kvůli Tobě mi upadne ruka!!! :D Něco jsem si při tréninku udělala se zápěstím a píše se mi docela těžko, ale možná jo :D :-) :-D

29 B.B.Q B.B.Q | 9. března 2011 v 17:36 | Reagovat

tímto se zcela upřímně omlouvám Vaší ruce,je mi moc líto, Vašeho poranění..ovšem dovoluji si podotknout, že moje újma,pokud byste nedopsala kapitolu, by byla psychická a to by dopadlo zle..proto Vás prosím pokuste se to dopsat, anebo pište druhou rukou. S pozdravem Vaše B.B.Q :-? :D

30 Chloé =)) Chloé =)) | E-mail | Web | 9. března 2011 v 17:43 | Reagovat

:D :D :D Já z Tebe asi umřu! :D Jasně, že kapitolu dopíšu, jen nevím, jestli dnes, nebo zítra :D Jo a jen pro info :D Levou rukou píšu strašně a napsala bych asi dvě věty za hodinu, a stejně bych to po sobě pak nepřečetla :D

31 B.B.Q B.B.Q | 9. března 2011 v 18:20 | Reagovat

achjooo...=/
A mimochodem stěžovala sis že nemáš komenaře..to je ti tohle málo?=O =D

32 Chloé =)) Chloé =)) | E-mail | Web | 9. března 2011 v 18:25 | Reagovat

:D :D :D Já to ale myslela trochu jinak :D :D :D Já vím, že sem nějací lidi chodí. Však se podívej na tu anketu, je tam přes dvacet lidí a pravidelně píšeš jen ty a Nancy :D Ale jsem se rozhodla, že mi to nevadí :-) Je důležité, že sem Ty lidi chodí a čtou si to. Sice nezjistím, jestli se jim to líbí, nebo ne, ale to už je vedlekší :D :-D

33 B.B.Q B.B.Q | 10. března 2011 v 8:41 | Reagovat

kdyby se jim to nelíbilo tak už sem nechoděj =) tak se koukni na strankách blogu na návštěvnost =)

34 Chloé =)) Chloé =)) | E-mail | 10. března 2011 v 11:26 | Reagovat

:D Jo, na to koukám :D

35 Liss Liss | Web | 16. března 2011 v 17:31 | Reagovat

hej holky asi mi z vás hrábne. No nic, jinak příběh se mi líbí moc, ale nechtěla jsem psát komenty se stejným zněním za každou kapitolu. Chtěla jsem napsat až za 19. kapitolu, ale tahle debata mě dostala. Fakt dobrý. Musíš cvičit psaní levou rukou, za chvíli to půjde líp. Já s tím mám zkušenosti. mě¨la jsem už dvakrát zlomenej prst na pravé ruce. Učitelé mě nutili psát písemky levou, protože se jim to četlo líp než ty psaný pravačkou :-D  :D

36 Chloé =)) Chloé =)) | 16. března 2011 v 17:36 | Reagovat

Děkuju, děkuju, děkuju :-) :-D No, psát levou rukou jsem zkoušela psát písemku z chemie a moc to nedopadlo... :D Naštěstí mi to ale učitelka odpustila :D :D

37 Liss Liss | Web | 16. března 2011 v 17:42 | Reagovat

no já psala jednou písemku z fyziky na celou A5. Jsem si myslela, že umřu. Ale nejvíc mi na tom vadilo, že jsem nemohla kreslit. Je to tak deprimující kreslit jako malé děcko!

38 Chloé =)) Chloé =)) | 16. března 2011 v 17:51 | Reagovat

Ehm!!! Já tak kreslím i bez sádry, zlomeného prstu nebo bez jakéhokoli hendykepu! :-D :-D

39 Liss Liss | Web | 16. března 2011 v 17:56 | Reagovat

No já bez omezení kreslím tak, že mě nepřekvapí výsledek. Olomoucká radnice překreslená z atlasu do zemáku dopadla lépe než ta, kterou jsem pak kreslila pravou, k¨dežto chudák králíček (taková jednoduchá kresba!) dopadl fakt příšerně

40 Chloé =)) Chloé =)) | 16. března 2011 v 18:20 | Reagovat

Králíček?! To bych Ti nepřála vidět mou kresbu králíčka :P :-D Na první pohled by si řekla, že je to šedo- bílá šmouha skřížená se slepicí, medvědem a slonem :-D  :-D  :-D  :-D

41 Liss Liss | Web | 16. března 2011 v 18:24 | Reagovat

a kde je ten králíček? :-D

42 Chloé =)) Chloé =)) | 16. března 2011 v 18:27 | Reagovat

To je to, co jsem popsala :D Nejsem obadařena darem malovat :D

43 Liss Liss | Web | 16. března 2011 v 18:38 | Reagovat

tak to jo. tím se vše vysvětluje. Ale celkem bych toho králíčka chtěla vidět :-D

44 Chloé =)) Chloé =)) | 16. března 2011 v 18:52 | Reagovat

Raději ne :D By si dostala zástavu srdce a co pak??

45 Liss Liss | Web | 16. března 2011 v 18:59 | Reagovat

Pak by mě někdo oživil jako Dillona :-D Ale nevím kdo :-(

46 Chloé =)) Chloé =)) | 16. března 2011 v 19:28 | Reagovat

Jo, tak to já taky ne. Nikoho takového neznám :D :D :-D

47 Liss Liss | Web | 16. března 2011 v 19:47 | Reagovat

Ale je to škoda :-) Budu intenzivně pátrat :-D

48 Chloé =)) Chloé =)) | 16. března 2011 v 20:05 | Reagovat

Jo, vyhlásíme celostátní pátrání :D

49 Liss Liss | Web | 18. března 2011 v 8:01 | Reagovat

jen je blbé, že nevíme po kom, to to pátrání značně stěžuje :-D

50 Ethan Ethan | Web | 6. října 2011 v 17:09 | Reagovat

Zatraceně, má to ale Rose optimistické vyhlídky. xD :D Moci jí nezbaví, s Mattym bude muset cestovat a ještě navíc má v rukou prakticky celej svět. :D xD Krása. xD Hehe, jen by mě zajímalo, co jsou zač ty další dva.  Jasně, Lathenie je má jen jako Brumbál myslánku, ale... :D :D
Mimochodem, koukám, že Dartemis už byl houba i tady. xD Přinejmenším jeho hlas, a to s počítá.  :D :D :D :D

51 Lovely Killer Lovely Killer | 25. března 2013 v 17:27 | Reagovat

je to uplne super, pred par dny sem docetla klic a uplne me dostalo ze sem nasla pokracovani.... :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama